jousiammunta

Yhteystiedot

Projektiyhdistys ry 
Eteläranta 10 
00130 HelsinkiEteläranta 10

sähköposti: pry@pry.fi 
puhelin: 050 525 3531
Pysäköinti ja kartta

Laskutusosoite:
Verkkolaskutusosoite: FI61 2044 3800 0081 02
Operaattori: NDEAFIHH
Y-tunnus: 1110402-4

Mikäli verkkolaskutus ei ole mahdollista, tulee paperinen lasku osoittaa yllä olevaan osoitteeseen.
Laskutukseen liittyvät tiedustelut: laskutus@pry.fi

Henkilökunta

Timo Saros

Saros TimoToimitusjohtaja
timo.saros@pry.fi
p. 0400 623 171



Jouko Kaaja

Kaaja JoukoProjektipäällikkö
jouko.kaaja@pry.fi
p. 0400 403 145



Johanna Packalén

Viestintäkoordinaattori
johanna.packalen@pry.fi

p. 050 554 5779

Netta Kiiskinen

Netta KiiskinenKoordinaattori, sertifiointi
netta.kiiskinen@pry.fi
p. 040 533 6775

Projektiyhdistyksen hallitus 2019

Vesa Ilama

Ilama VesaPuheenjohtaja
Suomen Projekti-Instituutti Oy
vesa.ilama@projekti-instituutti.fi
p. 040 548 3529


Topi Caselius

Caselius TopiFujitsu Finland Oy
topi.caselius@fi.fujitsu.com
p. 050 303 9417



Jori Kosonen

Jori Kosonen
Talent Vectia Oy
jori.kosonen@talentvectia.com
p. 050 518 4790


Salla Laiho

Salla LaihoAccenture Technology Solutions Oy
salla.laiho@accenture.com
p. 040 725 3472


Ville Lestinen

Lestinen-Ville-284x300Fortum Power and Heat Oy
ville.lestinen@fortum.com
p. 050 453 2427


Tuula Nurmiluoto

Tuula Nurmiluoto
Top Coaching Finland Oy
tuula.nurmiluoto@topcoaching.fi
p. 0500 770 266


Taina Rämö-Korpinen

Rämö-Korpinen Taina


Integro Finland Oy
tramo@integro.fi
p. 050 492 4662


Teppo Valkama

valkatep
Tieto Finland Oy
teppo.valkama@tieto.com
p. 050 522 3648