jousiammunta

Yhteystiedot

Projektiyhdistys ry 
Eteläranta 10 
00130 HelsinkiEteläranta 10

sähköposti: pry@pry.fi 
puhelin: 050 525 3531
Pysäköinti ja kartta

Laskutusosoite:
Verkkolaskutusosoite: FI61 2044 3800 0081 02
Operaattori: NDEAFIHH
Y-tunnus: 1110402-4

Mikäli verkkolaskutus ei ole mahdollista, tulee paperinen lasku osoittaa yllä olevaan osoitteeseen.
Laskutukseen liittyvät tiedustelut: laskutus@pry.fi

Henkilökunta

Timo Saros

Saros TimoToimitusjohtaja
timo.saros@pry.fi
p. 0400 623 171



Jouko Kaaja

Kaaja JoukoProjektipäällikkö
jouko.kaaja@pry.fi
p. 0400 403 145



Johanna Packalén

Viestintäkoordinaattori
johanna.packalen@pry.fi

p. 050 554 5779

Netta Kiiskinen

Netta KiiskinenJäsenpalveluassistentti, sertifiointi
netta.kiiskinen@pry.fi
p. 040 533 6775

Projektiyhdistyksen hallitus

Taina Rämö-Korpinen

Rämö-Korpinen TainaPuheenjohtaja
Kansainväliset verkostot
Integro Finland Oy
tramo@integro.fi
p. 050 492 4662


Vesa Ilama

Ilama VesaVarapuheenjohtaja
Maksulliset tapahtumat
vesa.ilama@gmail.com
p. 040 548 3529


Topi Caselius

Caselius TopiUrapolku
Fujitsu Finland Oy
topi.caselius@fi.fujitsu.com
p. 050 303 9417


Petteri Hellsten

Petteri HellstenKumppanuudet
Telia Finland Oy
petteri.hellsten@teliacompany.com
p. 040 514 2163


Jori Kosonen

Jori Kosonen

Jäsentapahtumat ja -hankinta
Talent Vectia Oy
jori.kosonen@talentvectia.com
p. 050 518 4790



Maarit Meskanen

Maarit MeskanenPalkinnot ja tunnustukset
maaritmeskanen@outlook.com
p. 050 561 8616



Niina Nieminen

Nieminen NiinaViestintä ja markkinointi
Oy Apotti Ab
niina.nieminen@iki.fi
p. 045 696 7046


Mats Söderlund

Söderlund MatsPalvelukehitys
EPV Energia Oy
mats.soderlund@epv.fi
p. 050 428 3757